Badania i Rozwój

Nasza firma świadczy usługi w zakresie projektowania profesjonalnej elektroniki przemysłowej. Pion Badawczo – Rozwojowy specjalizuje się w opracowywaniu nowych rozwiązań pod konkretne wymagania klienta jak i w dostosowaniu istniejących rozwiązań w celu realizacji nawet najbardziej wymagających oczekiwań naszych klientów.
Firma posiada wykwalifikowany zespół inżynierski oraz grupę zewnętrznych konsultantów,  współpracujemy również z uczelniami i jednostkami badawczo – rozwojowymi. Dużym atutem jest nasze doświadczenie w certyfikacji urządzeń na rynki: Unii Europejskiej, Chin, Australii i Rosji.

proj_e

Dział Badawczo – Rozwojowy firmy wyposażony jest w zaawansowane urządzenia pomiarowo-diagnostyczne. Posiadamy w ramach prowadzonej działalności m.in. własne stanowisko badań inżynierskich EMC oraz laboratorium wysokich częstotliwości radiowych. W ramach badań oraz realizacji specjalizujemy się w projektowaniu nowych rozwiązań i urządzeń bazujących na naszym aktualnym portfolio. Mamy szerokie doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń zgodnie z w/w wymaganiami prawnymi. Specjalizujemy się w projektach zawierających elementy transmisji radiowej, projektów anten, indukcyjnego transferu energii i danych, technologii RFID, technologii transmisji radiowej m.in. z wykorzystaniem kabla promieniującego, czujników wielkości fizycznych itp.

Nasza filozofia projektowania skupia się na zasadach:

  • Produkty projektowane są w wewnętrznym dziale R&D
  • Projektujemy na rynki i obszary biznesowe z maksymalnym naciskiem na niezawodność, bezpieczeństwo i innowacyjność produktów,
  • Ciągle analizujemy dostępność komponentów zapewniając wsparcie i utrzymanie rozwiązań w dostępności komercyjnej przez wiele lat. Przykłademproj_c jest system ESSRK-1001 dostępny na rynku i wspierany przez Firmę nieprzerwanie od 1995 roku.

 

 Zgodnie ze strategią rozwoju firmy głównym celem Pionu Badawczo-Rozwojowego jest opracowywanie nowych, niezawodnych, bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu profesjonalnej elektroniki przemysłowej.

WSPARCIE KLIENTA:

Wspieramy naszych klientów w działaniach po-sprzedażowych oraz w trakcie wstępnych uruchomień. Wsparcie zapewnia dział serwisu zlokalizowany na Górnym Śląsku. Współdziałamy również z klientem na rynkach zagranicznych w zakresie:

  • Certyfikacji
  • Wdrożeń i uruchomień
  • Serwisu

Zapewniamy również wsparcie szkoleniowe dla działów serwisu naszego klienta oraz gwarantujemy dostępność części zamiennych.

Prowadzona obecnie działalność badawczo-rozwojowa ma charakter międzynarodowy. Produkty firmy są sprzedawane z sukcesem na rynkach Europy oraz Azji.

Mapa_świata