Kariera

Zapraszamy do zgłaszania się do firmy ELSTA ELEKTRONIKA.

W naszej firmie stawiamy na pracę zespołową, która umożliwia wszechstronny rozwój pracownika. Wspólnie wyznaczamy cele i je realizujemy, po to by zapewnić stabilną przyszłość Spółce i jej pracownikom.

Nasza załoga stanowi zgrany zespół doświadczonych i cenionych specjalistów w swojej branży.
W związku z rozwojem firmy stawiamy także na młodą i chętną do rozwoju kadrę.

Elsta Elektronika Sp z o.o. S.K.A. zapewnia pracownikom optymalne warunki pracy, interesujące możliwości rozwoju zawodowego.
Poszukujemy osób samodzielnych, dążących do samorealizacji zawodowej, posiadających wysoki poziom wiedzy i pragnących podnosić swoje kwalifikacje.

Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z następujących etapów:

  • Przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego – dokumenty można przesyłać za pomocą poczty email
  • Selekcja aplikacji – zapoznajemy się z wszystkimi zgłoszeniami i analizujemy je zgodnie z naszymi wymogami. W przypadku niektórych naborów dodatkowo wspieramy się ankietami lub innymi narzędziami rekrutacyjnymi
  • Spotkanie na rozmowie kwalifikacyjnej z wybranymi Kandydatami – jest to doskonała okazja do wzajemnego poznania się i zadania wszelkich dodatkowych pytań, zarówno przez nas, jak i przez Kandydata.
  • Wybór Kandydata

Aplikacje można przesyłać przez cały rok, oraz w odpowiedzi na nasze ogłoszenia w serwisach ogłoszeniowych. Prosimy pamiętać o dołączeniu do oferty klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Elstę Elektronikę Sp z o.o. S.K.A. dla celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy wszystkich Kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

KONTAKT:  rekrutacjaEE@elsta.pl